Regal Yetkili Servis Malatya

Regal Yetkili Servis Malatya width=350

Regal Yetkili Servis Malatya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Kapağı SıkışıyorBuzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorÜrünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir. Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

MALATYA Regal Klima Teknik Servis, MALATYA Regal Android Led TV Teknik Servis,MALATYA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,MALATYA Regal Aspiratör Yetkili Servis,MALATYA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,MALATYA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,MALATYA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,MALATYA Regal Buzdolabı Teknik Servis,MALATYA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,MALATYA Regal Blender Teknik Servis,MALATYA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,MALATYA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,MALATYA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,MALATYA Regal Fırın Teknik Servis,MALATYA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,MALATYA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Yeşilyurt, Köyler, Yakınca, Bostanbaşı, Gündüzbey

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top