Regal Yetkili Servis Malkara Tekirdağ

Regal Yetkili Servis Malkara Tekirdağ width=350

Regal Yetkili Servis Malkara Tekirdağ

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender Çalışırken Koku YayıyorAlet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Makine Gürültü ÇalışıyorÇamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Servis arayarak destek isteyiniz.Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorKurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Kurutma Makinesi Sensör Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Tekirdağ Malkara Regal Klima Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Regal Android Led TV Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Tekirdağ Malkara Regal Aspiratör Yetkili Servis,Tekirdağ Malkara Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Buzdolabı Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Blender Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Fırın Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Tekirdağ Malkara Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Malkara, Köyler, Sağlamtaş

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top