Regal Yetkili Servis Mardin

Regal Yetkili Servis Mardin width=350

Regal Yetkili Servis Mardin

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Cihazın açık konumda olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

MARDİN Regal Klima Teknik Servis, MARDİN Regal Android Led TV Teknik Servis,MARDİN Regal Davlumbaz Yetkili Servis,MARDİN Regal Aspiratör Yetkili Servis,MARDİN Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,MARDİN Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,MARDİN Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,MARDİN Regal Buzdolabı Teknik Servis,MARDİN Regal Çay Makinesi Teknik Servis,MARDİN Regal Blender Teknik Servis,MARDİN Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,MARDİN Regal Tost Makinesi Teknik Servis,MARDİN Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,MARDİN Regal Fırın Teknik Servis,MARDİN Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,MARDİN Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Kızıltepe, Köyler, Şenyurt, Dikmen, Gökçe, Yüceli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top