Regal Yetkili Servis Marmaris Muğla

Regal Yetkili Servis Marmaris Muğla width=350

Regal Yetkili Servis Marmaris Muğla

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorKullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorCihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Bu ısının el yakmaması gerekir. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi ÇalışmıyorCihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu ÇalışmıyorÜrün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorEvlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Muğla Marmaris Regal Klima Teknik Servis, Muğla Marmaris Regal Android Led TV Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Muğla Marmaris Regal Aspiratör Yetkili Servis,Muğla Marmaris Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Buzdolabı Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Blender Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Fırın Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Muğla Marmaris Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Marmaris, Köyler, Armutalan, İçmeler, Bozburun, Beldibi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top