Regal Yetkili Servis Menderes İzmir

Regal Yetkili Servis Menderes İzmir width=350

Regal Yetkili Servis Menderes İzmir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Servis ile iletişime geçiniz. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender Çalışmıyor Bıçak değişimi gerekli olacaktır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorDerin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası Sönüyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Servis ile iletişim kurun.Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Menderes Regal Klima Teknik Servis, İzmir Menderes Regal Android Led TV Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Menderes Regal Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Menderes Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Blender Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Fırın Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Menderes Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top