Regal Yetkili Servis Menteşe Muğla

Regal Yetkili Servis Menteşe Muğla width=350

Regal Yetkili Servis Menteşe Muğla

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorYerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Buzdolabı Ünlem İşareti YanıyorBuzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Makine Altından Su GeliyorÇamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir. Dondurucudan Ses Gelme SorunuTık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Klima Motoru Devreye GirmiyorKişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaAspiratör Nedir?Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Muğla Menteşe Regal Klima Teknik Servis, Muğla Menteşe Regal Android Led TV Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Muğla Menteşe Regal Aspiratör Yetkili Servis,Muğla Menteşe Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Buzdolabı Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Blender Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Fırın Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Muğla Menteşe Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top