Regal Yetkili Servis Merkez Çankırı

Regal Yetkili Servis Merkez Çankırı width=350

Regal Yetkili Servis Merkez Çankırı

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Blender Çalışırken Birden Durdu

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir. . Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Kontrolleri yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Çankırı Merkez Regal Klima Teknik Servis, Çankırı Merkez Regal Android Led TV Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Çankırı Merkez Regal Aspiratör Yetkili Servis,Çankırı Merkez Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Buzdolabı Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Blender Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Fırın Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Çankırı Merkez Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top