Regal Yetkili Servis Merkez Gümüşhane

Regal Yetkili Servis Merkez Gümüşhane width=350

Regal Yetkili Servis Merkez Gümüşhane

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBıçak değişimi gerekli olacaktır. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBuzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir. Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır. Makine İçinden Kokular GeliyorMakine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır. Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Çay Makinası Sigorta Attırıyor Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik GirmiyorBulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Gümüşhane Merkez Regal Klima Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Regal Android Led TV Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Gümüşhane Merkez Regal Aspiratör Yetkili Servis,Gümüşhane Merkez Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Buzdolabı Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Blender Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Fırın Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Gümüşhane Merkez Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top