Regal Yetkili Servis Merkez Hakkari

Regal Yetkili Servis Merkez Hakkari width=350

Regal Yetkili Servis Merkez Hakkari

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Doğalgazı kontrol edin. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Buzdolabı Buz TutuyorDondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hakkari Merkez Regal Klima Teknik Servis, Hakkari Merkez Regal Android Led TV Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hakkari Merkez Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hakkari Merkez Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Blender Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Fırın Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hakkari Merkez Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top