Regal Yetkili Servis Merkez Kilis

Regal Yetkili Servis Merkez Kilis width=350

Regal Yetkili Servis Merkez Kilis

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Doğalgazı kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon Elektrik Kaçakları Var Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Elektrik hattını kontrol ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Çamaşır Makinası Su AlmıyorÇamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz. Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinası Program ArızasıTekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•TünellerdeAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kilis Merkez Regal Klima Teknik Servis, Kilis Merkez Regal Android Led TV Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Kilis Merkez Regal Aspiratör Yetkili Servis,Kilis Merkez Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Buzdolabı Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Blender Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Fırın Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kilis Merkez Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top