Regal Yetkili Servis Merkez Uşak

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Merkez Uşak
  • ADRES: Uşak, Merkez
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ UŞAK

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Merkez Uşak width=350

Regal Yetkili Servis Merkez Uşak

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Elektrik hattını kontrol ediniz. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorHızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorAşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma Makinesi Sensör ArızasıTermal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Uşak Merkez Regal Klima Teknik Servis, Uşak Merkez Regal Android Led TV Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Uşak Merkez Regal Aspiratör Yetkili Servis,Uşak Merkez Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Buzdolabı Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Blender Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Fırın Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Uşak Merkez Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.