Regal Yetkili Servis Merzifon Amasya

Regal Yetkili Servis Merzifon Amasya width=350

Regal Yetkili Servis Merzifon Amasya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorBip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir. Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir. Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Servis ile iletişim kurun.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıTermal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Amasya Merzifon Regal Klima Teknik Servis, Amasya Merzifon Regal Android Led TV Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Amasya Merzifon Regal Aspiratör Yetkili Servis,Amasya Merzifon Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Buzdolabı Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Blender Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Fırın Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Amasya Merzifon Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Merzifon, Köyler, Alıcık, Sarıbuğday

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top