Regal Yetkili Servis Midyat Mardin

Regal Yetkili Servis Midyat Mardin width=350

Regal Yetkili Servis Midyat Mardin

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorBir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorEğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör Çalışmama SorunuBuzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Buzdolabı Çalışmama Sorunu

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Durma nedeninin çok çeşitlidir. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mardin Midyat Regal Klima Teknik Servis, Mardin Midyat Regal Android Led TV Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Mardin Midyat Regal Aspiratör Yetkili Servis,Mardin Midyat Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Buzdolabı Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Blender Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Fırın Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mardin Midyat Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top