Regal Yetkili Servis Mudanya Bursa

Regal Yetkili Servis Mudanya Bursa width=350

Regal Yetkili Servis Mudanya Bursa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Isınmaması için pek çok neden olabilir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Sürekli devam etmez. Bu ısının el yakmaması gerekir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorÇamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Belirli dönemlerde aşırı kullanımından kaynaklanan sorunlar meydana gelebilmektedir.Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Fırın Saat Ayarı SorunuÇok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Mudanya Regal Klima Teknik Servis, Bursa Mudanya Regal Android Led TV Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Mudanya Regal Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Mudanya Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Blender Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Fırın Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Mudanya Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Mudanya, Güzelyalı, Köyler, Zeytinbağı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top