Regal Yetkili Servis Muğla

Regal Yetkili Servis Muğla width=350

Regal Yetkili Servis Muğla

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Kapak lastiklerinin zamanla işlevlerini yitirmesi de sıkışmaya ve kapanmama ya neden olur. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma Sorunu Su hortumu kontrol edilmelidir. Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorTamiri yapılması önerilmez.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Mod açık ise kapalı konuma getirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorGaranti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Cihazı kontrol ediniz. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

MUĞLA Regal Klima Teknik Servis, MUĞLA Regal Android Led TV Teknik Servis,MUĞLA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,MUĞLA Regal Aspiratör Yetkili Servis,MUĞLA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,MUĞLA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,MUĞLA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,MUĞLA Regal Buzdolabı Teknik Servis,MUĞLA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,MUĞLA Regal Blender Teknik Servis,MUĞLA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,MUĞLA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,MUĞLA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,MUĞLA Regal Fırın Teknik Servis,MUĞLA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,MUĞLA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Bodrum, Köyler, Mumcular, Turgutreis, Ortakentyahşi, Yalıkavak, Bitez, Konacık, Gündoğan, Göltürkbükü, Gümüşlük (Karakaya), Yalı, Güvercinlik

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top