Regal Yetkili Servis Muş

Regal Yetkili Servis Muş width=350

Regal Yetkili Servis Muş

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon Elektrik Kaçakları VarElektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorEğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır. Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Makine İçinden Kokular GeliyorMakine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Derin Dondurucu ÇalışmıyorSoğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

MUŞ Regal Klima Teknik Servis, MUŞ Regal Android Led TV Teknik Servis,MUŞ Regal Davlumbaz Yetkili Servis,MUŞ Regal Aspiratör Yetkili Servis,MUŞ Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,MUŞ Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,MUŞ Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,MUŞ Regal Buzdolabı Teknik Servis,MUŞ Regal Çay Makinesi Teknik Servis,MUŞ Regal Blender Teknik Servis,MUŞ Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,MUŞ Regal Tost Makinesi Teknik Servis,MUŞ Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,MUŞ Regal Fırın Teknik Servis,MUŞ Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,MUŞ Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top