Regal Yetkili Servis Mut Mersin

Regal Yetkili Servis Mut Mersin width=350

Regal Yetkili Servis Mut Mersin

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorHatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı DönmüyorBu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır. Çok fazla yük konulmaması önerilir.Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata VeriyorCihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorProgram ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiKurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Mut Regal Klima Teknik Servis, Mersin Mut Regal Android Led TV Teknik Servis,Mersin Mut Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Mut Regal Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Mut Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Mut Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Mut Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Mut Regal Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Mut Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Mut Regal Blender Teknik Servis,Mersin Mut Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Mut Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Mut Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Mut Regal Fırın Teknik Servis,Mersin Mut Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Mut Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Mut, Köyler, Göksu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top