Regal Yetkili Servis Nevşehir

Regal Yetkili Servis Nevşehir width=350

Regal Yetkili Servis Nevşehir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorHatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Bu ısının el yakmaması gerekir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir. Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorMotorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV ÇalışmıyorKonu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiBuda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

NEVŞEHİR Regal Klima Teknik Servis, NEVŞEHİR Regal Android Led TV Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Davlumbaz Yetkili Servis,NEVŞEHİR Regal Aspiratör Yetkili Servis,NEVŞEHİR Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Buzdolabı Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Çay Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Blender Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Tost Makinesi Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Fırın Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,NEVŞEHİR Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top