Regal Yetkili Servis Niğde

Regal Yetkili Servis Niğde width=350

Regal Yetkili Servis Niğde

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyorİç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorArızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorFırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

NİĞDE Regal Klima Teknik Servis, NİĞDE Regal Android Led TV Teknik Servis,NİĞDE Regal Davlumbaz Yetkili Servis,NİĞDE Regal Aspiratör Yetkili Servis,NİĞDE Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,NİĞDE Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,NİĞDE Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,NİĞDE Regal Buzdolabı Teknik Servis,NİĞDE Regal Çay Makinesi Teknik Servis,NİĞDE Regal Blender Teknik Servis,NİĞDE Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,NİĞDE Regal Tost Makinesi Teknik Servis,NİĞDE Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,NİĞDE Regal Fırın Teknik Servis,NİĞDE Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,NİĞDE Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top