Regal Yetkili Servis Nusaybin Mardin

Regal Yetkili Servis Nusaybin Mardin width=350

Regal Yetkili Servis Nusaybin Mardin

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Doğalgazı kontrol edin. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Servis ile iletişime geçiniz. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır. Çamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorBağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Kontrolleri yapınız. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorAndroid Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorKullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorKlima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •SeralardaAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mardin Nusaybin Regal Klima Teknik Servis, Mardin Nusaybin Regal Android Led TV Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Mardin Nusaybin Regal Aspiratör Yetkili Servis,Mardin Nusaybin Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Buzdolabı Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Blender Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Fırın Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mardin Nusaybin Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Nusaybin, Köyler, Akarsu, Duruca, Girmeli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top