Regal Yetkili Servis Özalp Van

Regal Yetkili Servis Özalp Van width=350

Regal Yetkili Servis Özalp Van

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Parçanın değişimine gidilmelidir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Blender Çalışırken Birden DurduMutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorBuzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Bu ısının el yakmaması gerekir. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır. Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorAyak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Servisten destek alınız. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorTelevizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde•Mutfakların aspire edilmesindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarFakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Van Özalp Regal Klima Teknik Servis, Van Özalp Regal Android Led TV Teknik Servis,Van Özalp Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Van Özalp Regal Aspiratör Yetkili Servis,Van Özalp Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Van Özalp Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Van Özalp Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Van Özalp Regal Buzdolabı Teknik Servis,Van Özalp Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Van Özalp Regal Blender Teknik Servis,Van Özalp Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Van Özalp Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Van Özalp Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Van Özalp Regal Fırın Teknik Servis,Van Özalp Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Van Özalp Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Özalp, Köyler, Sağmalı, Dorutay

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top