Regal Yetkili Servis Patnos Ağrı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Patnos Ağrı
  • ADRES: Ağrı, Patnos
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ AĞRI

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Patnos Ağrı width=350

Regal Yetkili Servis Patnos Ağrı

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.Amortisör parçası arızalanmış olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorMotor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Garanti SüresiGaranti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Ağrı Patnos Regal Klima Teknik Servis, Ağrı Patnos Regal Android Led TV Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Ağrı Patnos Regal Aspiratör Yetkili Servis,Ağrı Patnos Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Buzdolabı Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Blender Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Fırın Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Ağrı Patnos Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Tutak, Köyler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.