Regal Yetkili Servis Pazarcık Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis Pazarcık Kahramanmaraş width=350

Regal Yetkili Servis Pazarcık Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı Boşa DönüyorBlender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorArızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Makine Gürültü Çalışıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyorİlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorFırın Rezistansı BozulduCihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Seralarda•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kahramanmaraş Pazarcık Regal Klima Teknik Servis, Kahramanmaraş Pazarcık Regal Android Led TV Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Aspiratör Yetkili Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Buzdolabı Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Blender Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Fırın Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kahramanmaraş Pazarcık Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Pazarcık, Köyler, Narlı, Evri, Büyüknacar, Yumaklıcerit

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top