Regal Yetkili Servis Sakarya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Sakarya
  • ADRES: SAKARYA
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Sakarya width=350

Regal Yetkili Servis Sakarya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Doğalgazı kontrol edin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorPriz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

SAKARYA Regal Klima Teknik Servis, SAKARYA Regal Android Led TV Teknik Servis,SAKARYA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,SAKARYA Regal Aspiratör Yetkili Servis,SAKARYA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,SAKARYA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,SAKARYA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,SAKARYA Regal Buzdolabı Teknik Servis,SAKARYA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,SAKARYA Regal Blender Teknik Servis,SAKARYA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,SAKARYA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,SAKARYA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,SAKARYA Regal Fırın Teknik Servis,SAKARYA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,SAKARYA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Semerciler, İstiklal, Tığcılar, Tepekum, Karaosman, Köyler, Karaman

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.