Regal Yetkili Servis Samandağ Hatay

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Samandağ Hatay
  • ADRES: Hatay, Samandağ
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Samandağ Hatay width=350

Regal Yetkili Servis Samandağ Hatay

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifon Aşırı Isınma YapıyorDairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. İlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Isınmıyor Çay Makinesi Çalışmıyor Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Motoru Devreye GirmiyorOrtam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hatay Samandağ Regal Klima Teknik Servis, Hatay Samandağ Regal Android Led TV Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hatay Samandağ Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hatay Samandağ Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Blender Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Fırın Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hatay Samandağ Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Samandağ, Köyler, Karaçay, Değirmenbaşı, Koyunoğlu, Mızraklı, Tavla, Tekebaşı, Uzunbağ, Yaylıca, Aknehir, Mağracık, Kuşalanı, Sutaşı, Tomruksuyu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.