Regal Yetkili Servis Samsun

Regal Yetkili Servis Samsun width=350

Regal Yetkili Servis Samsun

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma YapmıyorBuzdolabı Ünlem İşareti YanıyorÇok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır. Ön yükleyicide meydana gelen arızalanmalarda kilit açılmamasına neden olur. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorHer arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Dondurucudan Koku Geliyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Fırının İçine Su Döküldü

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorMakine sıcak ise soğumasını bekleyin.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•SeralardaDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

SAMSUN Regal Klima Teknik Servis, SAMSUN Regal Android Led TV Teknik Servis,SAMSUN Regal Davlumbaz Yetkili Servis,SAMSUN Regal Aspiratör Yetkili Servis,SAMSUN Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,SAMSUN Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,SAMSUN Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,SAMSUN Regal Buzdolabı Teknik Servis,SAMSUN Regal Çay Makinesi Teknik Servis,SAMSUN Regal Blender Teknik Servis,SAMSUN Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,SAMSUN Regal Tost Makinesi Teknik Servis,SAMSUN Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,SAMSUN Regal Fırın Teknik Servis,SAMSUN Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,SAMSUN Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Kökçüoğlu, 39587, Hastanebaşı, Cedit, Gazi, Rasathane, İstasyon, Yeşilkent, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top