Regal Yetkili Servis Sandıklı Afyonkarahisar

Regal Yetkili Servis Sandıklı Afyonkarahisar width=350

Regal Yetkili Servis Sandıklı Afyonkarahisar

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.Gerekli kontrolleri yapınız.Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Makineyi farklı bir prizde çalışmayı da deneyebilirsiniz.Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir. Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır. Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAndroid Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyorİlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Elektrik kontrol ediniz. Ntc kontrolü yapılmalıdır. Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Afyonkarahisar Sandıklı Regal Klima Teknik Servis, Afyonkarahisar Sandıklı Regal Android Led TV Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Aspiratör Yetkili Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Buzdolabı Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Blender Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Fırın Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Afyonkarahisar Sandıklı Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Sandıklı, Köyler, Akharım

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top