Regal Yetkili Servis Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis Şanlıurfa width=350

Regal Yetkili Servis Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Buzdolabından Çıt Sesi Gelmesi

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir. Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Bulaşık Makinem Çalışmıyor Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Kurutma Makinası Program Arızası

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Tünellerde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ŞANLIURFA Regal Klima Teknik Servis, ŞANLIURFA Regal Android Led TV Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ŞANLIURFA Regal Aspiratör Yetkili Servis,ŞANLIURFA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Buzdolabı Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Blender Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Fırın Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ŞANLIURFA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top