Regal Yetkili Servis Saruhanlı Manisa

Regal Yetkili Servis Saruhanlı Manisa width=350

Regal Yetkili Servis Saruhanlı Manisa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorBlender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorAyar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Çay Makinesi Isınmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV ÇalışmıyorTelevizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorAndroid Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klimada Fan Çalışmıyor Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeÖzellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Manisa Saruhanlı Regal Klima Teknik Servis, Manisa Saruhanlı Regal Android Led TV Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Manisa Saruhanlı Regal Aspiratör Yetkili Servis,Manisa Saruhanlı Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Buzdolabı Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Blender Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Fırın Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Manisa Saruhanlı Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Saruhanlı, Köyler, Dilek, Hacırahmanlı, Koldere, Mütevelli, Paşaköy, Halitpaşa, Büyükbelen

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top