Regal Yetkili Servis Şemdinli Hakkari

Regal Yetkili Servis Şemdinli Hakkari width=350

Regal Yetkili Servis Şemdinli Hakkari

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorArıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Cihazın açık konumda olması gerekir. Termosifon Suyu Isıtmıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Parçanın değişimine gidilmelidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Teknik servisten destek alınmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Kapak kontrolü yapılmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir. Çamaşır makinelerinde oluşan kireçlenme ve küflenme zamanla makinenin koku yaymasına neden olacaktır. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir. Derin Dondurucu Ayarı Yapılamıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Hakkari Şemdinli Regal Klima Teknik Servis, Hakkari Şemdinli Regal Android Led TV Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Hakkari Şemdinli Regal Aspiratör Yetkili Servis,Hakkari Şemdinli Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Buzdolabı Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Blender Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Fırın Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Hakkari Şemdinli Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Şemdinli, Köyler, Derecik

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top