Regal Yetkili Servis Serik Antalya

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
30 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Serik Antalya
  • ADRES: Antalya, Serik
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Serik Antalya width=350

Regal Yetkili Servis Serik Antalya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Termosifon Su Akıtıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Isınmaması için pek çok neden olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender Ürünleri Doğramıyor Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Oluşan buzlar temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay Makinesi Çalışmıyor Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Derin Dondurucu Ayarı Yapılamıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Elektrik kontrol ediniz.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Antalya Serik Regal Klima Teknik Servis, Antalya Serik Regal Android Led TV Teknik Servis,Antalya Serik Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Antalya Serik Regal Aspiratör Yetkili Servis,Antalya Serik Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Regal Buzdolabı Teknik Servis,Antalya Serik Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Regal Blender Teknik Servis,Antalya Serik Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Antalya Serik Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Antalya Serik Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Antalya Serik Regal Fırın Teknik Servis,Antalya Serik Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Antalya Serik Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Serik, Köyler, Belek, Belkıs, Boğazkent, Çandır, Gebiz, Kadriye, Karadayı, Yukarıkocayatak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.