Regal Yetkili Servis Seydişehir Konya

Regal Yetkili Servis Seydişehir Konya width=350

Regal Yetkili Servis Seydişehir Konya

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender Çalışırken Birden Durdu

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Çok fazla yük konulmaması önerilir.Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Koku Geliyor Dondurucudan Ses Gelme SorunuKompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Mod açık ise kapalı konuma getirin. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Kurutma Makinası Program ArızasıTermal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Konya Seydişehir Regal Klima Teknik Servis, Konya Seydişehir Regal Android Led TV Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Konya Seydişehir Regal Aspiratör Yetkili Servis,Konya Seydişehir Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Buzdolabı Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Blender Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Fırın Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Konya Seydişehir Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Sofuhane, Stadyum, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top