Regal Yetkili Servis Silvan Diyarbakır

Regal Yetkili Servis Silvan Diyarbakır width=350

Regal Yetkili Servis Silvan Diyarbakır

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Sürekli devam etmez. Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Durma nedeninin çok çeşitlidir. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorTermostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorAna yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Ntc kontrolü yapılmalıdır. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorKurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Diyarbakır Silvan Regal Klima Teknik Servis, Diyarbakır Silvan Regal Android Led TV Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Diyarbakır Silvan Regal Aspiratör Yetkili Servis,Diyarbakır Silvan Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Buzdolabı Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Blender Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Fırın Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Diyarbakır Silvan Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Silvan, Köyler, Bağdere, Çatakköprü

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top