Regal Yetkili Servis Sinop

Regal Yetkili Servis Sinop width=350

Regal Yetkili Servis Sinop

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Zaman kaybetmeden hemen yetkili servis ile iletişime geçiniz.Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Toz Haznesi Yanıp SönüyorSüpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Cihazın açık konumda olması gerekir. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok IsınıyorDerin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma Makinası Program ArızasıUygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorFan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

SİNOP Regal Klima Teknik Servis, SİNOP Regal Android Led TV Teknik Servis,SİNOP Regal Davlumbaz Yetkili Servis,SİNOP Regal Aspiratör Yetkili Servis,SİNOP Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,SİNOP Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,SİNOP Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,SİNOP Regal Buzdolabı Teknik Servis,SİNOP Regal Çay Makinesi Teknik Servis,SİNOP Regal Blender Teknik Servis,SİNOP Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,SİNOP Regal Tost Makinesi Teknik Servis,SİNOP Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,SİNOP Regal Fırın Teknik Servis,SİNOP Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,SİNOP Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top