Regal Yetkili Servis Şırnak

Regal Yetkili Servis Şırnak width=350

Regal Yetkili Servis Şırnak

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Doğalgazı kontrol edin. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Termosifon Suyu Isıtmıyor Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender Bıçağı Boşa DönüyorAlet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buzdolabının tamamen soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Su hortumu kontrol edilmelidir. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorDerin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Arıza giderilecektir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Garanti SüresiFakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ŞIRNAK Regal Klima Teknik Servis, ŞIRNAK Regal Android Led TV Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ŞIRNAK Regal Aspiratör Yetkili Servis,ŞIRNAK Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Buzdolabı Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Blender Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Fırın Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ŞIRNAK Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Cizre, Köyler, Dicle, Kocapınar

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top