Regal Yetkili Servis Söke Aydın

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
22 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Regal Yetkili Servis Söke Aydın
  • ADRES: Aydın, Söke
  • Aradığınız servis bu değil mi! Lütfen aşağıya ulaşmak istediğiniz servisi yazıp arayın.
  • TELEFON: 0850 222 47 89 ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS SAATLERİ Çağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

Regal Yetkili Servis Söke Aydın width=350

Regal Yetkili Servis Söke Aydın

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorKablosuz Süpürge Şarj OlmuyorToz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorSorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Gerekli kontrolleri yapınız.Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Mod açık ise kapalı konuma getirin. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Gerekli tüm kontrolleri yapın.Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Fırın Saat Ayarı SorunuNtc kontrolü yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Sigorta kontrolü yapınız. Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Klimada Fan Çalışmıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Aydın Söke Regal Klima Teknik Servis, Aydın Söke Regal Android Led TV Teknik Servis,Aydın Söke Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Aydın Söke Regal Aspiratör Yetkili Servis,Aydın Söke Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Aydın Söke Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Aydın Söke Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Aydın Söke Regal Buzdolabı Teknik Servis,Aydın Söke Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Aydın Söke Regal Blender Teknik Servis,Aydın Söke Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Aydın Söke Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Aydın Söke Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Aydın Söke Regal Fırın Teknik Servis,Aydın Söke Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Aydın Söke Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Söke, Köyler, Sarıkemer, Sazlı Köy, Güllübahçe, Bağarası, Savuca, Atburgazı, Yenidoğan

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.