Regal Yetkili Servis Suruç Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis Suruç Şanlıurfa width=350

Regal Yetkili Servis Suruç Şanlıurfa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon Çalışmıyor Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Parçanın değişimine gidilmelidir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Blender Bıçağı KesmiyorEğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorDerin Dondurucu Ayarı Yapılamıyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Şanlıurfa Suruç Regal Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Suruç Regal Android Led TV Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Aspiratör Yetkili Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Buzdolabı Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Blender Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Fırın Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Şanlıurfa Suruç Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Suruç, Köyler, Onbirnisan

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top