Regal Yetkili Servis Tatvan Bitlis

Regal Yetkili Servis Tatvan Bitlis width=350

Regal Yetkili Servis Tatvan Bitlis

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifonların çalışmadığı durumlarda sıklıkla karşılaşılabiliyor. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Arkasında belirli bir ısı olması normaldir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorSu girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Çay Makinesi Hata Veriyor Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Derin Dondurucu SoğutmuyorDerin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Kontrolleri yapınız. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Fırın İçinden Ses Geliyor

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Sigorta kontrolü yapınız. Servis desteği alınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bitlis Tatvan Regal Klima Teknik Servis, Bitlis Tatvan Regal Android Led TV Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Bitlis Tatvan Regal Aspiratör Yetkili Servis,Bitlis Tatvan Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Buzdolabı Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Blender Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Fırın Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bitlis Tatvan Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Tatvan, Köyler, Küçüksu, Yelkenli

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top