Regal Yetkili Servis Terme Samsun

Regal Yetkili Servis Terme Samsun width=350

Regal Yetkili Servis Terme Samsun

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Set Üstü Ocak Sarı Renkte YanıyorBir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Tost makinesi termostat arızası sık olarak görülen arıza türlerinden biridir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Çok fazla yük konulmaması önerilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Servisten teknik destek alın. Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Servis desteği alınız.Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Aspiratör Nedir?•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Samsun Terme Regal Klima Teknik Servis, Samsun Terme Regal Android Led TV Teknik Servis,Samsun Terme Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Samsun Terme Regal Aspiratör Yetkili Servis,Samsun Terme Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Samsun Terme Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Samsun Terme Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Samsun Terme Regal Buzdolabı Teknik Servis,Samsun Terme Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Samsun Terme Regal Blender Teknik Servis,Samsun Terme Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Samsun Terme Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Samsun Terme Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Samsun Terme Regal Fırın Teknik Servis,Samsun Terme Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Samsun Terme Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Terme, Köyler, Bazlamaç, Evci, Sakarlı, Hüseyinmescidi, Söğütlü, Kozluk

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top