Regal Yetkili Servis Tire İzmir

Regal Yetkili Servis Tire İzmir width=350

Regal Yetkili Servis Tire İzmir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon Suyu Isıtmıyor Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender Bıçağı Boşa DönüyorBlender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapağın tam oturduğundan emin olunuz. Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Isınmıyor Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Kontrolleri yapınız. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Elektrik kontrol ediniz. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima Hava Üflememe Sorunu

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Tire Regal Klima Teknik Servis, İzmir Tire Regal Android Led TV Teknik Servis,İzmir Tire Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Tire Regal Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Tire Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Tire Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Tire Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Tire Regal Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Tire Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Tire Regal Blender Teknik Servis,İzmir Tire Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Tire Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Tire Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Tire Regal Fırın Teknik Servis,İzmir Tire Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Tire Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Tire, Köyler, Gökçen

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top