Regal Yetkili Servis Turhal Tokat

Regal Yetkili Servis Turhal Tokat width=350

Regal Yetkili Servis Turhal Tokat

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender Bıçağı Kesmiyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Üzerinde herhangi bir eşya konulmamalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İçerisinde su bulunması nedeniyle kapak kilit sistemi aktif olacaktır. Makine Gürültü ÇalışıyorMakineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Amortisör parçası arızalanmış olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Çay Makinesi Çalışmıyor Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Servis arayarak destek isteyiniz.Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorMakinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klimada Fan Çalışmıyor Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeAspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarBuda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Tokat Turhal Regal Klima Teknik Servis, Tokat Turhal Regal Android Led TV Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Tokat Turhal Regal Aspiratör Yetkili Servis,Tokat Turhal Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Buzdolabı Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Blender Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Fırın Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Tokat Turhal Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Turhal, Köyler, Şenyurt, Dökmetepe, Yenisu

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top