Regal Yetkili Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis Türkoğlu Kahramanmaraş width=350

Regal Yetkili Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir. Durma nedeninin çok çeşitlidir. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Çok fazla yük konulmaması önerilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Tamiri yapılması önerilmez. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klimada Fan Çalışmıyor Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Klima Teknik Servis, Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Android Led TV Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Aspiratör Yetkili Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Buzdolabı Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Blender Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Fırın Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Kahramanmaraş Türkoğlu Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Türkoğlu, Köyler, Beyoğlu, Kılılı, Şekeroba, Yeşilyöre

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top