Regal Yetkili Servis Urla İzmir

Regal Yetkili Servis Urla İzmir width=350

Regal Yetkili Servis Urla İzmir

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya BaşlayamıyorToz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çok fazla yük konulmaması önerilir. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorÇamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihazı kontrol ediniz. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratör Nedir?Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

İzmir Urla Regal Klima Teknik Servis, İzmir Urla Regal Android Led TV Teknik Servis,İzmir Urla Regal Davlumbaz Yetkili Servis,İzmir Urla Regal Aspiratör Yetkili Servis,İzmir Urla Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,İzmir Urla Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,İzmir Urla Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,İzmir Urla Regal Buzdolabı Teknik Servis,İzmir Urla Regal Çay Makinesi Teknik Servis,İzmir Urla Regal Blender Teknik Servis,İzmir Urla Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,İzmir Urla Regal Tost Makinesi Teknik Servis,İzmir Urla Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,İzmir Urla Regal Fırın Teknik Servis,İzmir Urla Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,İzmir Urla Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Urla, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top