Regal Yetkili Servis Uşak

Regal Yetkili Servis Uşak width=350

Regal Yetkili Servis Uşak

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Termosifon Suyu Isıtmıyor Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Su AkıtıyorBuzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Makine Gürültü ÇalışıyorÇamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği SızdırıyorBir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorDondurucudan Koku Geliyor

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Servis çağırarak gerekli yardımı alınız. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAndroid Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorServis arayarak destek isteyiniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBaşka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorArdından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Tünellerde•Mutfakların aspire edilmesindeAyrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

UŞAK Regal Klima Teknik Servis, UŞAK Regal Android Led TV Teknik Servis,UŞAK Regal Davlumbaz Yetkili Servis,UŞAK Regal Aspiratör Yetkili Servis,UŞAK Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,UŞAK Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,UŞAK Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,UŞAK Regal Buzdolabı Teknik Servis,UŞAK Regal Çay Makinesi Teknik Servis,UŞAK Regal Blender Teknik Servis,UŞAK Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,UŞAK Regal Tost Makinesi Teknik Servis,UŞAK Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,UŞAK Regal Fırın Teknik Servis,UŞAK Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,UŞAK Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top