Regal Yetkili Servis Yalova

Regal Yetkili Servis Yalova width=350

Regal Yetkili Servis Yalova

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Parça değişimi gereklidir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorDondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Elektrik kontrol ediniz. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

YALOVA Regal Klima Teknik Servis, YALOVA Regal Android Led TV Teknik Servis,YALOVA Regal Davlumbaz Yetkili Servis,YALOVA Regal Aspiratör Yetkili Servis,YALOVA Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,YALOVA Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,YALOVA Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,YALOVA Regal Buzdolabı Teknik Servis,YALOVA Regal Çay Makinesi Teknik Servis,YALOVA Regal Blender Teknik Servis,YALOVA Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,YALOVA Regal Tost Makinesi Teknik Servis,YALOVA Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,YALOVA Regal Fırın Teknik Servis,YALOVA Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,YALOVA Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top