Regal Yetkili Servis Yenişehir Bursa

Regal Yetkili Servis Yenişehir Bursa width=350

Regal Yetkili Servis Yenişehir Bursa

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Bu durum oldukça sakıncalıdır. Termosifon Elektrik Kaçakları Var İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorAşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Elektrik geldiğinden emin olunuz. Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Bu şeklide kullanımlar da TV Ana kartı ciddi oranda etkilenecek ve büyük bir arızaya neden olacaktır.Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Fırın Kapağı KapanmıyorFanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Mutfakların aspire edilmesindeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Garanti Süresi•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Bursa Yenişehir Regal Klima Teknik Servis, Bursa Yenişehir Regal Android Led TV Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Bursa Yenişehir Regal Aspiratör Yetkili Servis,Bursa Yenişehir Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Buzdolabı Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Blender Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Fırın Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Bursa Yenişehir Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Yenişehir, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top