Regal Yetkili Servis Yozgat

Regal Yetkili Servis Yozgat width=350

Regal Yetkili Servis Yozgat

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorÇakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır. Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışmıyor Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorTelevizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır. Klimada Fan Çalışmıyor Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Garanti SüresiElektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

YOZGAT Regal Klima Teknik Servis, YOZGAT Regal Android Led TV Teknik Servis,YOZGAT Regal Davlumbaz Yetkili Servis,YOZGAT Regal Aspiratör Yetkili Servis,YOZGAT Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,YOZGAT Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,YOZGAT Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,YOZGAT Regal Buzdolabı Teknik Servis,YOZGAT Regal Çay Makinesi Teknik Servis,YOZGAT Regal Blender Teknik Servis,YOZGAT Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,YOZGAT Regal Tost Makinesi Teknik Servis,YOZGAT Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,YOZGAT Regal Fırın Teknik Servis,YOZGAT Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,YOZGAT Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top