Regal Yetkili Servis Zile Tokat

Regal Yetkili Servis Zile Tokat width=350

Regal Yetkili Servis Zile Tokat

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Bu ısının el yakmaması gerekir. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi ÇalışmıyorÇay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Kontrolleri yapınız. Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Arıza giderilecektir.Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

•TünellerdeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. •Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Tokat Zile Regal Klima Teknik Servis, Tokat Zile Regal Android Led TV Teknik Servis,Tokat Zile Regal Davlumbaz Yetkili Servis,Tokat Zile Regal Aspiratör Yetkili Servis,Tokat Zile Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Tokat Zile Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Tokat Zile Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,Tokat Zile Regal Buzdolabı Teknik Servis,Tokat Zile Regal Çay Makinesi Teknik Servis,Tokat Zile Regal Blender Teknik Servis,Tokat Zile Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Tokat Zile Regal Tost Makinesi Teknik Servis,Tokat Zile Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,Tokat Zile Regal Fırın Teknik Servis,Tokat Zile Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,Tokat Zile Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, Zile, Köyler, Evrenköy, İğdir, Güzelyazı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top