Regal Yetkili Servis Zonguldak

Regal Yetkili Servis Zonguldak width=350

Regal Yetkili Servis Zonguldak

Regal Yetkili Servis hizmetleri; Regal tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

RH 1000
Regal Termosifon Teknik Servis

Elektrik hattını kontrol ediniz. Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Bu durum oldukça sakıncalıdır.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Regal Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir.

RI 1000
Regal Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Teknik servisten destek alınmalıdır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Regal Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabı Çalışma Sırasında Ses ÇıkartıyorYiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Regal Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Çay Makinesi Hata Veriyor Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır.

RC 1000
Regal Derin Dondurucu Teknik Servis

Servisten teknik destek alın. Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Regal Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led TV ÇalışmıyorAkıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Regal Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Regal Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Regal Aspiratör Yetkili Servis

Aspiratör Nedir?Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Mutfakların aspire edilmesinde

AS 330, AS 330 X
Regal Davlumbaz Yetkili Servis

Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarNe kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ZONGULDAK Regal Klima Teknik Servis, ZONGULDAK Regal Android Led TV Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Davlumbaz Yetkili Servis,ZONGULDAK Regal Aspiratör Yetkili Servis,ZONGULDAK Regal Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Kurutma Makinesi Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Buzdolabı Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Çay Makinesi Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Blender Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Tost Makinesi Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Derin Dondurucu Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Fırın Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Set Üstü Ocak Teknik Servis,ZONGULDAK Regal Termosifon Teknik Servis,


Regal Yetkili Servis, 500 Evler, Aydınlar, Köyler, Belkaya, Aziziye, Çayhan, Zengen

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top