Arnica Yetkili Servis Canik Samsun

Arnica Yetkili Servis Canik Samsun width=350

Arnica Yetkili Servis Canik Samsun

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir. Termosifon Aşırı Isınma YapıyorSigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender Çalışmıyor Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Makine Alınan Suyu Hemen Boşaltıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır. Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Servis desteği alınız.Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Samsun Canik Arnica Klima Teknik Servis, Samsun Canik Arnica Android Led TV Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Samsun Canik Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Samsun Canik Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Blender Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Fırın Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Samsun Canik Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Canik, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top